Apartmánech Bílé Labe

Apartmány Bílé Labe se nacházé v centru města Špindlerův Mlýn, v těsné blízkosti vyhlášených restaurací, obchodů a barů. V přízemí domu je umístěna pasáž s obchody či lékárnou. Před domem upravené nábřeží Labe s lavičkami pro posezení. 

Nabídka Apartmá

Apartmá B22/44

Podkrovní apartmá o dispozici 2+kk (57,7 m2) s lodžíí se nachází ve 4.NP domu. Toto apartmá nabízí svým hostům klidné ubytování uprostřed pulsujícího centra krkonošského horského střediska Špindlerův Mlýn.

Apartmá je určeno pro 4-5 osob. Za vstupními dveřmi apartmá naleznete prostornou předsíň, ze které se vstupuje do koupelny, na toaletu a do obytné místnosti, ze které se následně vchází do ložnice. V obytné místnosti naleznete kuchyňskou linku s varnou deskou, lednicí, myčkou nádobí, mikrovlnou troubou a nádobím. Dále zde naleznete sedací soupravu s rozkládací pohovkou, televizi či jídelní stůl. Z obytné místnosti se vstupuje na lodžii s výhledem k hotelu Start. Na obytný pokoj navazuje ložnice, kde je umístěna manželská postel a jedna samostatná postel. Je možné sem přidat přistýlku v podobě matrace.

K bytu náleží prostorné garážové parkovací stání, další auto je případně možné parkovat u domu za závorou. Pro úschovu lyžařského vybavení slouží sklepní kóje v přízemí domu. 

Kde Apartmány Bílé Labe najdete?


Pasáž Bílé Labe
Bedřichov 22, 543 51 Špindlerův Mlýn

Telefonní číslo
+420 734 103 503

E-mail
bbapartments.cz@gmail.com