O Horské chatě Hájenka

Horská chata Hájenka se nachází na slunné stráni enklávy Jelení boudy ve Špindlerově Mlýně, v nadmořské výšce 920 metrů nad mořem. 

Chata nabízí ubytovaným hostům ojedinělé výhledy na Kozí hřbety, Labské údolí či horu Medvědín. Dům Vám nabízí nejen ideální podmínky pro trávení poklidné rodinné dovolené, relax a partou přátel či firemního pobytu, ale i strategický výchozí bod pro Vaše výlety pěšky i na kole.

Ubytovaným hostům jsou k dispozici 3 podlaží domu. V přízemí domu je umístěna kuchyň, společenská místnost s krbovými kamny a vstup na terasu s posezením. V prvním patře prostorný byt s kuchyní, obývacím pokojem, dvěmi ložnicemi a koupelnami. Ve třetím patře se nachází jedna ložnice s koupelnou a dva jednopokojové apartmány s kuchyňským koutem, pohovkou a koupelnou.

Parkování je možné přímo u chaty. Pro bezpečný dojezd do ubytování i z ubytování doporučujeme v zimních měsích kvalitní zimní pneu a pro jistotu přibalit do kufru i sněhové řetězy.

Nabídka ubytování v Chatě Hájenka


Dům je vhodný pro ubytování až 10 osob, které se pohodlně vyspí v pěti dvojlůžkových ložnicích s vlastními koupelnami..

V 1.NP domu se nachází prostorný byt s kuchyní, obývacím pokojem, dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami.

Ve 2.NP jsou umístěny 3 pokoje s vlastními koupelnami.

V suterénu domu je umístěna společenská místnost a nachází se zde i vstup na prostornou terasu s výhledem na Labské údolí.

V domě jsou k dispozici: lůžkoviny, ručníky, osušky, dvě plně vybavené kuchyňské linky (hrnečky, skleničky, talíře, příbory, hrnce, pánvičky, nože, utěrky na nádobí, pečící trouba, varná deska, myčka nádobí, lednička, prostory a prvky pro relaxaci (pohovka, TV, wifi, společenská místnost).  


Kde Chatu Hájenka najdete?

Chata Hájenka
Špindlerův Mlýn 103, 543 51 Špindlerův Mlýn

Telefonní číslo
+420 734 103 503

E-mail
bbapartments.cz@gmail.com