en

Residence Jelení boudy


Residence Jeleni boudy is located in the quiet mountain enclave near Spindleruv Mlyn, at an altitude of 900 m asl. Thanks to its location offers our guests unique views of the Kozí hřbety, mountain Medvědín and the Elbe valley.

This Residence offers you not only ideal conditions for enjoying a peaceful holiday in nature but also a strategic starting point for your walking and cycling trips....

Apartmány Hradečanka

Apartmány Hradečanka se nachází nedaleko centra Špindlerova Mlýna, kam se dostanete pěšky za 5 minut. V blízkosti domu je umístěn snowtubing park (sommertubing park) či dětský lyžařský vlek s lyžařskou školičkou. V zimním období se od domu "svezete" na lyžích až k Hromovce.

Apartmány Hradečanka si díky své poloze oblíbili i turisté, kteří na dovolenou do Špindlerova Mlýna cestují autobusem.


Apartmány Bílé Labe

Apartmány Bílé Labe se nacházé v centru města Špindlerův Mlýn, v těsné blízkosti vyhlášených restaurací, obchodů a barů. 

V přízemí domu je umístěna pasáž s obchody či lékárnou. Před domem upravené nábřeží Labe s lavičkami pro posezení. 

Residence Na Skále

Residence na Skále se nachází v klidné části Špindlerova Mlýna nazývané Bedřichov, odkud se dostanete za 15 minut pěšky do centra města, kde naleznete restaurace či obchody. Z Residence se během 10 minut dojdete i k Vojenské zotavovně Bedřichov, kde se nacházejí nejrůznější sportoviště (bazén, sauna, posilovna...), či k letní bobové dráze a sommertubing parku. 

Apartmány Dalibor II.

Apartmány Dalibor II. se nacházejí v širším centru Špindlerova Mlýna.