APARTMÁ Nr. C04


Apartmá Nr. C04 o dispozici 2+kk je umístěno v rohové pozici 3. nadzemním podlaží domu a je určeno pro ubytování až 4 osob. Apartmá má balkon s výhledem na censtrum hosrkého střediska Špindlerův Mlýn, sjezdovky ve Svatém Petru i Medvědín.

Za vstupními dveřmi apartmá najdete prostornou předsíň s dostatkem úložných prostor, ze které se vchází do ložnice, obytné místnosti a do koupelny s toaletou. V obývacím pokoji naleznete kuchyňský a jídelní kout, rozkládací pohovku s pohodlnou matrací pro plnohodnotný spánek. Z obývacího pokoje se vchází na balkon. V ložnici se nachází dvojlůžko s pohodlnou matrací. Koupelna je vybavena sprchou, umyvadlem a toaletou.

V apartmá jsou k dispozici: lůžkoviny, ručníky, osušky, plně vybavená kuchyňská linka (hrnečky, skleničky, talíře, příbory, hrnce, pánvičky, nože, utěrky na nádobí, rychlovarná konvice, pečící trouba, varná deska, myčka nádobí, lednička, mrazák), prostor a prvky pro relaxaci (pohovka, 2 x TV, WiFi).

Pro úschovu lyžařského vybavení či kol slouží vlastní sklípek, který je umístěn za parkovacím stáním v 2.podzemním podlaží domu.