O Apartmánech DALIBOR II.


Apartmány Dalibor jsou umístěny v širším klidném centru krkonošského horského střediska Špindlerův Mlýn. Od budovy se během 5 minut chůze (320 m) dostanete do centra, kde najdete obchody či restaurace s českou či mezinárodní kuchyní.

Od domu je to jen kousek (docházková vzdálenost) k lyžařskému areálu Medvědín či zastávce autobusu na Špindlerovku, která je výborným začátkem letních turistických či zimních lyžařských tras. V zimním období na stejném místě staví skibus, kterým se rovněž dostanete do lyžařského areálu Hromovka či do areálu ve Sv. Petru.

Nabídka ubytování v Apartmánech Dalibor II.

Apartmá 318/140

Apartmá 318/140 o dispozici 2+kk je umístěno v přízemí bytového domu, od kterého je však zcela odděleno. Teoreticky se tedy po dobu vašeho pobytu nemusíte s ostatními obyvateli domu vůbec potkat a svou dovolenou si tak užít jako byste byli ubytováni v samostatném domě.

Do apartmá se vstupuje samostatným vchodem, který je umístěn ze strany budovy. Za prostornou vstupní chodbou, která zároveň tvoří předsíň, jsou umístěny vstupní dveře do apartmá. Za těmito dveřmi se nachází obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, ložnice s dvojlůžkem a koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Z vybavení apartmá mnozí ocení kávovar na zrnkovou kávu. Jiní Wifi připojení k internetu. 

Stejně jako má apartmá vlastní vchod do budovy, má i vlastní garáž s vlastní přístupovou cestou pro parkování automobilu, která je určena pouze pro apartmán a jeho majitele