Residenci Jelení boudy


Residence Jelení boudy je umístěna v poklidné horské enklávě nedaleko Špindlerova Mlýna, v nadmořské výšce 900 m n.m. Díky své poloze nabízí ubytovaným hostům neopakovatelné výhledy na Kozí Hřbety, horu Medvědín a Labské údolí.

Zázemí této Residence Vám poskytne nejen ideální podmínky pro trávení poklidné dovolené v přírodě, ale i strategický výchozí bod pro Vaše výlety pěšky i na kole.

Toto ubytování je vhodné zvláště pro rodiny s malými dětmi, které ocení zejména malé dětské hřiště za domem, klid a čerstvý horský vzduch.

V zimních měsících jsou Jelení boudy hůře dostupné, ale i tak je čas zde strávený neopakovatelným zážitkem. Jen považte, ticho, poletující sníh, neopakovatelné výhledy na východy a západy slunce.

Pro dopravu do Residence doporučujeme v zimních měsících přibalit s sebou minimálně sněhové řetězy, lépe však pro cestu zvolit automobil s náhonem na všechna čtyři kola. V zimních měsících není možné dojet přímo k rezidenci. Parkování je možné na odstavném parkovišti cca 500 m od domu. 

Nabídka apartmánů v RESIDENCI JELENÍ BOUDY

Kde Residenci najdete?


Residence Jelení boudy
Špindlerův Mýn 104, 543 51 Špindlerův Mlýn

Telefonní číslo
+420 734 103 503

E-mail
bbapartments.cz@gmail.com