Residence Jelení boudy


Residence Jelení boudy je umístěna v poklidné horské enklávě nedaleko Špindlerova Mlýna, v nadmořské výšce 900 m n.m. Díky své poloze nabízí ubytovaným hostům neopakovatelné výhledy na Kozí Hřbety, horu Medvědín a Labské údolí.

Zázemí této Residence Vám poskytne nejen ideální podmínky pro trávení poklidné dovolené v přírodě, ale i strategický výchozí bod pro Vaše výlety pěšky i na kole.

Apartmány Hradečanka

Apartmány Hradečanka se nachází nedaleko centra Špindlerova Mlýna, kam se dostanete pěšky za 5 minut. V blízkosti domu je umístěn snowtubing park (sommertubing park) či dětský lyžařský vlek s lyžařskou školičkou. V zimním období se od domu "svezete" na lyžích až k Hromovce.

Apartmány Hradečanka si díky své poloze oblíbili i turisté, kteří na dovolenou do Špindlerova Mlýna cestují autobusem.


Apartmány Bílé Labe

Apartmány Bílé Labe se nacházé v centru města Špindlerův Mlýn, v těsné blízkosti vyhlášených restaurací, obchodů a barů. 

V přízemí domu je umístěna pasáž s obchody či lékárnou. Před domem upravené nábřeží Labe s lavičkami pro posezení. 

Residence Na Skále

Residence na Skále se nachází v klidné části Špindlerova Mlýna nazývané Bedřichov, odkud se dostanete za 15 minut pěšky do centra města, kde naleznete restaurace či obchody. Z Residence se během 10 minut dojdete i k Vojenské zotavovně Bedřichov, kde se nacházejí nejrůznější sportoviště (bazén, sauna, posilovna...), či k letní bobové dráze a sommertubing parku. 

Apartmány Dalibor II.

Apartmány Dalibor jsou umístěny v širším klidném centru krkonošského horského střediska Špindlerův Mlýn. Od budovy se během 5 minut chůze (320 m) dostanete do centra, kde najdete obchody či restaurace s českou či mezinárodní kuchyní.

Od domu je to jen kousek (docházková vzdálenost) k lyžařskému areálu Medvědín ...

Horská chata Hájenka

Horská chata Hájenka se nachází na slunné stráni enklávy Jelení boudy ve Špindlerově Mlýně, v nadmořské výšce 920 metrů nad mořem.