APARTMÁ 347/403


Apartmá 347/403 o dispozici 3+kk je umístěno v rohové pozici 4. nadzemním podlaží domu a je určeno pro ubytování až 5 osob. Apartmá má terasu s výhledem na sjezdovky ve Sv. Petru. Z oken pokojů je vidět na centrum horského střediska.

Za vstupními dveřmi apartmá najdete prostornou předsíň, ze které se vchází do obou ložnic, obytné místnosti a do koupelny s toaletou. V obývacím pokoji naleznete kuchyňský a jídelní kout, rozkládací pohovku a vstup na terasu. Jedna z ložnic je vybavena dvojlůžkem s pohodlnou matrací, druhá je koncipována jako dětský pokoj s dvěmi oddělenými postelemi. Koupelna je vybavena sprchou, umyvadlem a toaletou.

V apartmá jsou k dispozici: lůžkoviny, ručníky, osušky, plně vybavená kuchyňská linka (hrnečky, skleničky, talíře, příbory, hrnce, pánvičky, nože, utěrky na nádobí, rychlovarná konvice, pečící trouba, varná deska, myčka nádobí, lednička, mrazák), prostor a prvky pro relaxaci (pohovka,  TV, WiFi).

Pro úschovu lyžařského vybavení či kol slouží vlastní sklípek, který je umístěn v 1.podzemním podlaží domu, auto zaparkujete v garáži.