O Apartmánech JAVA

Apartmány JAVA se nacházejí na okraji sídliště Bedřichov. Jedná se o komplex tří budov s oranžovo-hnědou fasádou, které mají společné parkoviště na mírně zvednutém pozemku před domem. 

První dvě budovy komplexu jsou využívány k trvalému bydlení obyvatel Špindlerova Mlýna. Třetí budova slouží především pro rekreaci majitelů jednotlivých bytových jednotek. Některé apartmány jsou pronajímány hostům. 

U domu se nachází zastávka místní MHD, která je v zimních měsících nahrazována skibusem. Od domu se tedy pohodlně dostanete až ke sjezdovce bez nutnosti použít automobil. Místo je však zároveň i skvělým výchozím bodem pro letní turstiku. 

Nabídka Apartmá v komplexu JAVA

Apartmá B149/1

Apartmá o dispozici 3+kk (89,1 m2) je umístěno v 1.NP domu, které je dostupné s použitím vnitřního schodiště či výtahem i bez jeho použití, záleží na tom, kterým vchodem příjdete do domu.

Apartmá je určeno pro 4-6 osob. Nachází se zde prostorná obytná místnost s kuchyňským a jídelním koutem a dvemi pohovkami. Dále se zde nacházejí dvě ložnice - v jedné je umístěno dvojlůžko, ve druhé dvojlůžko a patrová postel. Apartmá nabízí dvě koupelny - větší s vanou, menší se sprchovým koutem. V obou koupelnách je umístěna toaleta. . 


Kde Residenci Bedřichov najdete?

Apartmány JAVA
Bedřichov 149, 543 51 Špindlerův Mlýn

Telefonní číslo
+420 734 103 503

E-mail
bbapartments.cz@gmail.com

GPS: 50.726868, 15.591843