O Apartmánech Michael


Komplex Apartmány Michael se nachází pouhých 200 m od centra města Špindlerův Mlýn a nabízí jedny z nejkrásnějších výhledů na město i okolní přírodní scenérie.

V blízkosti domu najdete restaurace, obchody, noční kluby. V domě samotném pak společenskou místnost se stolem na stolní tenis, malé fitness centrum, bazén či saunu.

Nabídka ubytování v Apartnánech Michael

Apartmá 3K

Apartmá 14/3K o dispozici 2+kk je umístěno v 3. nadzemním podlaží bytového domu Michael, kde je v suterenu umístěn bazén, sauna, stůl na stolní tenis či malé fitness.

Do apartmá můžete vyjet výtahem či vystoupat po schodišti. Za vchodovými dveřmi je umístěna prostorná předsíň ze které se vchází do jednotlivých pokojů - obytné místnosti s kuchyňským koutem, ložnice a koupelny.

V obytné místnosti naleznete plně vybavenou kuchyňskou linku s varnou deskou, troubou, myčkou nádobí, lednicí, hrnečky, skleničkami, talíři, příbory, hrnci, topinkovačem... Dále jsou zde umístěny dvě jednolůžkové postele, jídelní stůl a televize. Z této místnosti se vstupuje na balkon s výhledem na město i okolní přírodní panoramata. V ložnici se nacházejí dvě jednolůžkové postele. Koupelna je vybavena vanou, sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. 

K bytu náleží parkovací stání ve společné garáži a sklep pro úschovu kol či lyžařského vybavení.

Kde Apartmány Michael najdete?

Apartmány Michael
Špindlerův Mlýn 14,  543 51 Špindlerův Mlýn

Telefonní číslo
+420 734 103 503

E-mail
bbapartments.cz@gmail.com

GPS: 50.726973, 15.610324