O Apartmánech Primátor


Apartmány Primátor jsou umístěny v širším klidném centru krkonošského horského střediska Špindlerův Mlýn. Od budovy se během 10 minut chůze (700 m) dostanete do centra, kde najdete obchody či restaurace s českou či mezinárodní kuchyní.

Od domu je to jen kousek (docházková vzdálenost cca 500 m) k lyžařskému areálu Medvědín, Aquaparku či zastávce autobusu na Špindlerovku, která je výborným začátkem letních turistických či zimních lyžařských tras. V zimním období na stejném místě staví skibus, kterým se rovněž dostanete do lyžařského areálu Hromovka či do areálu ve Sv. Petru.

Nabídka ubytování v Apartmánech Primátor

Luxury Apartment Primator

Luxury Apartment Primator o dispozici 4+kk je umístěno ve třetím a čtvrtém nadzemním podlaží bytového domu.

Za vchodovými dveřmi apartmá se nachází předsíň, která tvoří vstupní halu do jednotlivých částí apartmá. V přízemí tohoto apartmá je umístěna obytná kuchyň se vstupem na jednen z balkonů, ložnice a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V horním patře apartmá se nachází obývací pokoj se vstupem na druhý balkon, ložnice a koupelna s vířivou vanou a toaletou.

Z vybavení apartmá mnozí ocení plně vybavenou kuchyňskou linku, včetně myčky, pečící a mikrovlné trouby, varné desky, nádobí, pračky an prádlo, kávovaru na zrnkovou kávu. Jiní Wifi připojení k internetu či televizi v každém z pokojů apartmá (výjma koupelen).

V přízemí domu je umístěna lyžárna pro úschovu lyží. Parkování osobních automobilů je možné před domem.

Kontaktujte nás: